Apie padėtį Kryme ir alternatyvius gydymo metodus

Žurnalistų namuose  viešėjo  privataus medicinos centro Kryme direktorius Genadij Letiučij, gydytojas  homeopatas, turintis kelias specializacijas. Jis Lietuvoje  ieško naujų veiklos barų.

Papasakojęs apie sudėtingą situaciją Kryme, G. Letučij kalbėjo apie šiuolaikinius ir senuosius sveikatos atstatymo būdus, įvairius diagnostikos metodus. Jis  teigė, kad derinant homeopatiją, akupunktūrą ir kitus gydymo metodus pavyksta įveikti ir neišgydomomis laikytas būkles- tiek išsėtinę sklerozę, tiek pagyvenusių žmonių susidėvėjusius sąnarius.

Sveikatos temomis rašančių žurnalistų paklaustas, ar priklausomybės yra įveikiamos, gydytojas atsakė teigiamai. Anot jo, svarbiausia sąlyga  – įvairūs psichoterapijos ir sociologizacijos būdai, motyvacija ir artimųjų palaikymas nė valandėlei nepaliekant žmogaus vieno. Paklaustas, kiek, jo galva, skirta žmogui gyventi, medikas teigė, kad protingai veiklą ir poilsį derinančiam, mėgstamą darbą dirbančiam, harmoningus santykius su kitais puoselėjančiam asmeniui būti judriam ir gerai jaustis 100 metų – ne riba.

Nuotraukoje – Genadijus Letiučij žurnalistų namuose

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

Parašykite komentarą