Ajurvedos patarimai – šįkart žurnalistams

LŽS Vilniaus skyriaus Pokalbių klubas Žurnalistų namuose suorganizavo susitikimą su Ajurvedos akademijos vadove, Lietuvos sveikos gyvensenos ir natūralios medicinos rūmų (LSNR) iniciatore ir Tarybos nare, jogos mokytoja Lina Lukošiene. Pokalbio tema “ Ajurveda – ligų, liūdesio ir nesantaikos prevencijai”.

Trumpai nupasakojusi apie Lietuvos sveikos gyvensenos ir natūralios medicinos rūmų įkūrimo sumanymą ir alternatyvios medicinos įteisinimo šalyje problemas, L. Lukošienė nagrinėjo Ajurvedos – tradicinės Indijos medicinos, o tiksliau gyvenimo mokslo išsaugoti ir palaikyti sveikatą – abėcėlę.

Pasak L.Lukošienės, bene svarbiausias Ajurvedos patarimas yra suprasti skirtingus žmonių kūno tipus, skirtingus jų poreikius ir įsiklausyti į savo prigimtį, maitintis ir gyventi pagal ją. Nors savo tipų dalyvavusieji paskaitoje nusistatyti nespėjo, išgirdo daug ajurvedinių gyvensenos ir sveikatinimosi patarimų. Bene universaliausi – pagrindinį maistą valgyti tuo metu, kada saulė zenite ir ne daugiau, nei telpa į dvi saujas, kasdien įtrinti kūną aliejumi ir siekti harmoningų santykių su namiškiais ir aplinkiniais, kam taip pat Ajurveda turi daug patarimų.

Daiva Červokienė

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

Parašykite komentarą