Žurnalistės apdovanotos medaliais „Už nuopelnus žurnalistikai“

Už nuopelnus žurnalistikai | A. Sartanavičiaus nuotr.

LŽS Vilniaus skyriaus  visuotiniame rinkiminiame susirinkime Lietuvos žurnalistų sąjungos medaliu „Už nuopelnus žurnalistikai“ apdovanotos dvi skyriaus narės.

Daug metų žurnalistinį darbą įvairiuose leidiniuose ir vyriausybinėje informacijos agentūroje ELTA  dirbusi Angelė Adomaitienė apdovanota už žurnalisto profesinio vardo stiprinimą ir garsinimą asmeniniu pavyzdžiu.

Ilgametė Vilniaus universiteto laikraščio redaktorė Liana Binkauskienė apdovanota medaliu už asmeninį svarų ginant, plėtojant spaudos ir žodžio laisvę.

Mano didžioji žurnalistinės veiklos dalis buvo skirta Vilniaus universitetui.  Vilniaus universiteto laikraščiui, su šiokiais tokiais „nukrypimais“, atidaviau dvidešimt trejus metus. Atsigręžusi atgal matau, kad atidaviau mažiau, negu gavau.

Žinybinė žiniasklaida dažnai lieka nepastebima gausiame medijų sraute. Todėl man toks Jūsų, mano kolegų, pastebėjimas ir įvertinimas yra labai netikėtas, be galo džiugus ir prasmingas. Tai kartu ir viso mano kolektyvo, su kuriuo teko dirbti per tuos metus,  įvertinimas, nes vienas redaktorius, kaip daugelis žinote, nieko nepadarytų. O būsimų žurnalistų praktika, kurią man Žurnalistikos institutas patikėdavo  pravesti, buvo  geras prieskonis mano darbo kasdienybėje“, – sakė L. Binkauskienė.

Medalius „Už nuopelnus žurnalistikai“ įteikė LŽS pirmininkas Dainius Radzevičius, o pavasarines puokštes – trejų metų kadenciją užbaigianti Vilniaus skyriaus pirmininkė Aldona Armalė.

 

LŽS Vilniaus skyriaus inf.

 

 

Plunksnomis apdovanota Aldona Armalė ir Angelina Liaudanskienė.

 

Kairys – 3 pavardėės/

Petras Klimas.

Pas KUlnyte – muziejuj.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

Parašykite komentarą